Banner - klub żeglarski tryton

Rejs Wielką Pętlą Wielkopolski

W miesiącu czerwcu planuję zorganizowanie rejsu na trasie Wielkiej Pętli Wielkopolskiej. Trasa wiedzie rzekami: Wartą od Konina przez Poznań do Santoka i Gorzowa Wlkp , Notecią od Santoka do Bydgoszczy, z Bydgoszczy kanałem Bydgoskim i Kanałem Górnonoteckim, Notecią Górną, jezioro Gopło, Kanałem Ślesińskim (na nim jeziora: Czarne, Ślesińskie, Mikorzyńskie, Wąsowskie, Pątnowskie ) do Konina.

Cała trasa liczy 700 km więc zostanie podzielona przynajmniej na dwa a najlepiej na trzy, tygodniowe etapy. Na WPW najbardziej dostępne są hausboty klasy Veekend 820 na których wygodnie pływa i mieszka sześć osób dorosłych. Pływanie w osiem osób jest dużą przesadą. Koszt tygodniowego rejsu ( bez dojazdu i wyżywienia ) kształtuje się w granicach ok. 700,00 zł od osoby. Koszt obejmuje: czarter jachtu, paliwo, gaz, woda, opłaty przystani, opłaty śluzowania.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rejsie proszę o kontakt telefoniczny na nr 696 355 590 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Proszę o szybki kontakt ponieważ firmy czarterujące mają już mało wolnych terminów . Na zdjęciu – hausbot Weekend 820

Do usłyszenia i zobaczenia - Jarosław Paul